0532 419 90 15
sancaktepebasketbol@gmail.com

VOLEYBOL

Fizyolojik olarak;

Çocuklarımızın yapmış olduğu antrenmanlar, onlara sağlıklı bir bedene sahip olmalarında, disipline beslenme alışkanlığı ve disipline hareket kültürü edinmelerinde olanak sağlar. Ayrıca bu eğitim süreci, onların yeteneklerini keşfederek profesyonel bir sporcu olabilmelerini sağlar.

Sosyal olarak;

Bir takım sporu olduğu için voleybol, çocuklarımızın takım arkadaşlarıyla iletişim ve ilişki kurarak ortak hareket etme, birlikte karar alma ve birlikte mücadele etme duygularını kazandırıp sosyalleşmesini sağlar.

Psikolojik olarak;

Antrenmanlar, çocuklarımızın yaptığı sporla belli bir başarı seviyesine ulaşmasını ve bunun neticesinde olumlu benlik duygusu kazanmalarını sağlar. Ayrıca birey, yaptığı sporla stres atmak ve deşarj olmak gibi dolaylı kazanımları da elde edebilmektedir.

Slider

SORULAR

TESİSİMİZ

Tesisimiz voleybol ve basketbol saha ölçülerine uygun yeteri derece yükseklikte zemini kauçuk aydınlatılması ve havalandırılması standartlara uygun düzeyde olan bir tesistir. Ayrıca dört tane soyunma odası ve spor salonunun girişinde velilerin beklemesi ve içecek içe bilecekleri bir dinlenme alanı bulunmaktadır. Ücretsiz otopark mevcuttur.

Sarıgazi tesisi (Şehit Yüzbaşı Yusus Kenan MTAL) fotoğraf ve konumu için tıklayınız

NASIL KAYIT OLUNUR?

İlk olarak, iletişim menüsünden ilgili koordinatörümüz ile görüşerek kendi kategorinizin antrenman saatini öğrenin. Daha sonra, antrenman saatinizden yarım saat önce gelip kayıt formunu doldurarak kaydınızı yapabilirsiniz. Kayıt esnasında sporcumuzun bilgilerini içeren kayıt formu doldurulur ve bazı belgeler istenir. Sporcu aynı gün içerisinde antrenmana başlar.

İLETİŞİM

İletişim sayfasına gitmek için tıklayınız

Erhan Bingöl - KOORDİNATÖR: 0532 419 90 15